איך עושים ריקודי בטן בסיסיים

ללמוד ריקודי בטן זה כיף גדול! אל תתנו להפחדה להפחיד אתכם מחוויות של פעם בחיים

רוב תנועות ריקודי הבטן פועלות יותר על ספינינג וגלגול, מה שאומר שעמוד השדרה שלך צריך להיות מעוקל, עם שרירי בטן תפוסים. גם היציבה ופלג הגוף העליון חשובים כי כל התנועות מקורן בקלילות מכאן. ריקודי בטן עוסקים בתנועות קטנות ומדויקות באמצעות שימוש חוזר באותה מערכת טכנית שוב ושוב

אתה רוצה לזהות את כל פלג הגוף העליון שלך כמקור התנועה שלך, אז השתמש בתנועות מלאות כשזה מגיע לשרירי הראש, הירך והכתף וודא שיש

המטרה של פוסט זה בבלוג היא לשפוך קצת אור על איך לעשות ריקודי בטן בסיסיים.

אני אתחיל בלמליץ לך להתחיל בללבוש לבוש ריקוד מתאים. באופן כללי, עדיף ללבוש משהו שקל לאדם אחד ללבוש מבלי להזדקק לעזרה מאף אחד אחר. תלבושת פשוטה של ריקודי בטן המורכבת מחצאית וחלק עליון יכולה לעבוד, אבל אולי תרצי גם טייץ או מכנסיים רחיצים, חותלות וכן הלאה.

צעדי ריקודי בטן בסיסיים:

-באמצעות קו המותניים, הורד את עצם הזנב וכופף מעט את הברכיים כדי לקבל מתיחה

-השתמש בידיים שלך על קצות האצבעות כדי לגעת בירכיך: ודא שהאגן שלך נפתח מהמרכז על ידי סיבוב בתנועה מעגלית סביב הציר שלו.

-הרם יד אחת למעלה עם כף היד כלפי מטה ועשה צעדים גדולים והחלקים מסביב במעגל.

חזור על שמאלה וימין עבור 3 סטים של סיבובים.

ערות עדינות:

-היפוך משקל מרגל אחת לאחרת, עשה זאת הזזת עקב לאצבע (גע בישבן עם הירך הפנימית וקרב את העקב למעלה בצד הנגדי).

בואו נדבר על איך ומה של ריקודי בטן!

אנו נפרט כמה טכניקות בסיסיות, אז אם אתה רק התחלת בריקוד בטן, זה המסמך שלך.

ברטה שומרת את המסמכים שלה בטקסט פשוט. כלים כמו עורכי טקסט WYSIWYG (כמו Microsoft Word ו-Google Docs) נוטים לייצר קבצים מנופחים שהיא לא הייתה רוצה שאף אחד יערוך. והפואנטה להשאיר אותם באינטרנט היא לא ליצור ויקי משלהם אלא לשתף תוכן עם קבוצה שהם יודעים שייקח את הזמן לעשות את זה צדק.

ריקודי בטן בסיסיים פירושו להבין את ההבדל בין המהלכים, כמו כיבוד רקדנית בביטויים "שלחה" ו"דייה". ניתן להשיג זאת על ידי לימוד הביטוי של שפות המזרח התיכון, ערבית, טורקית ופרסית.

לכל שלוש השפות יש כמה קישורים לערבית.

המוזיקה לפעמים עוקבת אחר שורשים בערבית ועם כמה מילים שנשמעות כמעט כמו מילים ספרדיות. לשלוש השפות יש גם אותיות פרסיות המראות את מקורו בזורואסטריאניזם (עובדי שמש) שהושפעו שוב מהאיסלאם עם עלייתם עם פרשנויות קפדניות של אללה המשוות הן לנקבה (אל-אינמה) לנשיות והן לגבריות (אלחנדרו) התואמות למאפיינים גבריים. .

מבוא:

ריקודי בטן עוסקים בתרבות הערבית בדיוק כמו איך שהיא מלבישה את האנשים שלהם או איך הם רוקדים במהלך טקסים. בין היתר נלמד כיצד לעשות את המהלכים הללו מרמת היכרות ועד להיות רקדנית בטן מקצועית. הכל קשור לספר סיפור אבל לא רק https://sensualtoi.com/feeds/peakpopodesc1978.php

ריקודי בטן היא צורת ריקוד פופולרית מאוד. הוא נקרא "רקס שרקי" והוא מופעל בכל העולם, לא רק במדינות ערב ולא רק בחתונות ובחגיגות רשמיות אחרות – למעשה, הוא נרקד לעתים קרובות במהלך חגיגות לילה.

~מהלכים בסיסיים~

טיפים: עבור המהלכים הבסיסיים, אין ממש חוקים אז תהנו קצת!

Étiquettes :

Les commentaires sont fermés.
%d blogueurs aiment cette page :